Misja - Angels Fruit Bouquets

Chcesz odkryć nowe horyzonty smaku? Szukasz smakowitych prezentów i dekoracji, które będą tak kuszące, że nie można się im oprzeć? Jeśli tak, Angels Fruit Bouquets jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Oferujemy Ci magiczne bukiety owocowe i inne owocowe dekoracje, jakich jeszcze nie widziałeś. Udowodnimy Ci, że owoce mogą nie tylko niezwykle smakować, ale i wyglądać oszałamiająco. Wystarczy, że skusisz się tylko raz, a później oparcie się ich urokowi będzie po prostu niemożliwe. Kiedy raz trafisz do owocowego nieba, nie będziesz go chciał opuścić! Z nami odkryjesz zupełnie nowy wymiar smaku i przekonasz się, że słodki upominek czy owoce na stole mogą wyglądać zupełnie inaczej – wymykając się schematom i stereotypom. Jedno spojrzenie na nasze kosze upominkowe, owocowe bukiety, jabłka z napisami i inne dekoracje wystarczy, by się zakochać!

Owocowe bukiety - Angels Fruit Bouquets

Angels Fruit Bouquets - Bukiety Owocowe

Angels Fruit Bouquets ma ofertę dobrą dla każdego. Bez względu na to, czy chcesz sprawić owoce w czekoladzie przyjacielowi, wykorzystać owoce z napisami do wyrażenia uczuć (lub przedstawienia logo swojej firmy) czy szukasz niebanalnej i wyjątkowo smacznej dekoracji na stół bankietowy bądź weselny – u nas znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Już dziś daj się wytrącić z monotonii. Stale szukamy nowych sposobów, by nasze owocowe dekoracje zachwycały i zaskakiwały jeszcze bardziej każdego dnia. Starannie wyselekcjonowane owoce, pochodzące od najlepszych dostawców na rynku to dla nas absolutna podstawa. Ale to przecież nie wszystko. To w rękach naszych artystów stają się one prawdziwymi dziełami sztuki – nie tylko tej kulinarnej. Troszczymy się zarówno nietuzinkowy design, jak i fuzję smaków, która zachwyci nawet najbardziej wysublimowane podniebienia.

Jak powstają bukiety owocowe?

Jak zrobić bukiet z owoców
Na początek – w głowach naszej ekipy. Szkice, narady, próby i błędy… to wszystko pozwala nam na dopracowanie każdego produktu w najmniejszych szczegółach.
Owocowe dekoracje
Następnie finalny produkt trafia do Was! Uwaga, nasze owoce powodują szczery uśmiech na twarzach! I wypełniają ciała radością! Daj się im zaskoczyć!
Zyczymy Smacznego ! Bukiet z truskawek Owocowe Dekoracje Bukiety z owoców
Gotowe projekty trafiają w sprawne dłonie florystów Angels Fruit Bouquets. I tu właśnie dzieje się cała magia. Mycie, sortowanie i selekcjonowanie owoców, a następnie żmudne wycinanie idealnych kształtów – tak, by ostateczny efekt był po prostu zachwycający.
| © 2014-2018 Angels Fruit Bouquets - all rights reserved |
KONTAKT biuro@bukietyowocowe.pl zamowienia@bukietyowocowe.pl mobile: 572 921 788
SOCIAL
NA SKRÓTY